Wyjątkowy, spersonalizowany prezent na święta? Tomik poezji z imienną dedykacją!

Święta Bożego Narodzenia to czas, gdy obdarowujemy najbliższych. Najcenniejszy dar jaki możemy im przekazać to oczywiście nasz czas, ale też wyjątkowe drobiazgi, które sprawią, że te Święta będą niezapomniane. 

Tomik poezji to jedyny w swoim rodzaju, a zarazem inspirujący prezent. Wzbogacony dodatkowo o imienną dedykację, stanowi doskonały podarunek świąteczny! Wiersze zawarte w tomiku “Poezja Doświadczalna” charakteryzują się współczesną formą, która jest zrozumiała i przystępna dla czytelników w każdym wieku.

Co więcej, obecna w nim gra słów skłania do głębokich przemyśleń. Taki prezent to pamiątka na lata. Od czasu premiery (28.11.2018) minęło niewiele czasu, ale pojawiły się już pierwsze opinie czytelników. Z radością mogę poinformować, że nawet osoby, które zazwyczaj nie lubują się w poezji, były wprost zachwycone!

Niektóre z wierszy można przeczytać na Instagramie (@pani.alicja_k). Zostały one przedstawione również w opublikowanym niedawno wpisie na blogu:
„Poezja Doświadczalna” – temat przewodni, idea i wiersze, które znajdą się w tomiku.

Tomik poezji można zamówić bez wychodzenia z domu. Cena z imienną dedykacją to jedynie 20,00 złotych. Koszt przesyłki wynosi natomiast 8,00 zł. Możliwy jest też odbiór w Olsztynie i Rucianem-Nidzie.

Kliknij i zamów już dziś!
Zamów tomik poezji

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s