O autorce

Nazywam się Alicja Kozicka. Urodziłam się 16 stycznia 1998 roku w Piszu. Pochodzę z małego miasteczka Ruciane-Nida, położonego na Mazurach. Od 2015 roku mieszkam w Olsztynie, gdzie ukończyłam III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, a obecnie studiuję Zarządzanie na Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego.

Moja przygoda z pisaniem rozpoczęła się w styczniu 2015 roku, kiedy to wydałam pierwsze opowiadanie pt. “Wieczność nie przemija”. Była to historia o marzeniach i o tym, że człowiek umiera w miarę rezygnacji ze swoich marzeń. Opowiadanie ukazało się w postaci niewielkiej książki, ale od początku cieszyło się dużym zainteresowaniem i dobrą opinią wśród czytelników. W ciągu pierwszego tygodnia sprzedano 230 egzemplarzy. Książka nigdy nie została ponownie dodrukowana. Jak obiecałam swoim pierwszym czytelnikom, będą mieli przyjemność posiadania w swych domach jedynego wydania w historii. W ten sposób pragnę podziękować czytelnikom, którzy jako pierwsi wsparli moje największe marzenie, czyli wydanie własnej książki.

W kolejnym roku ukazała się następna publikacja. Opowiadanie nosiło tytuł “Rozmowy Szeptem”, a wydana została już w lutym 2016 roku. Książka opowiadała historię pisarki, która nawiedzana jest przez duchy przeszłości oraz przyszłości. Podobnie jak “Wieczność nie przemija” została wydana niewielkim nakładem i poruszyła szczególnie młodszych czytelników.

Pomiędzy jedną, a drugą publikacją, doskonaliłam swoje umiejętności. Wykonywałam też pierwsze zlecenia, które, jak wtedy jeszcze nie sądziłam, bardzo rozwinęły mój charakterystyczny styl pisania. Dziś wykonuję pracę copywritera na cały etat. Zajmuję różne kreatywne stanowiska, a moje teksty dotyczą niemalże każdej branży.

Dodatkowo, nadchodzi kolejna publikacja, a tym razem będzie to tomik poezji. Projekt nosi tytuł “Poezja Doświadczalna” i jest kwintesencją młodości. Ukazuje w jakich kategoriach myśli młody człowiek, czego pragnie, za czym tęskni, a także jak wygląda młodość i czy różni się na przestrzeni lat. Wiersze zawarte w tym tomiku były tworzone na przestrzeni lat. Począwszy od 2015 roku, aż po obecny, 2018 rok. Premiera książki odbędzie się 20 listopada 2018 roku.

Advertisements