Sport i suplementy: opis produktu – Scitec MA Fire Raid

Czym jest Scitec MA Fire Raid?

Scitec MA Fire Raid do kompleksowa formuła, opracowana na bazie trzynastu składników stymulujących rozpad tkanki tłuszczowej. W swoim składzie ma kofeinę oraz specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty z roślin, a wśród nich: Citrus Aurantium – doskonałe źródło synefryny oraz zielona herbata – zródło EGCG i aminokwasy. Dobrze opracowany skład zapewnia przede wszystkim prawidłowy metabolizm mikroskładników, a także przyczynia się do utrzymania pożądanego stężenia glukozy we krwi. Produkt stosowany jako suplement diety, przynosi zauważalne gołym okiem rezultaty w spalaniu zbędnego tłuszczu. Dlatego też cieszy się niesłabnącą popularnością i dobrą opinią wśród zdecydowanej większości użytkowników.

Kto może stosować suplement diety Scitec MA Fire Raid?

Produkt dedykowany jest wszystkim osobom, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów. Szczególnie w przypadku osób, których intensywny tryb życia lub praca siedząca uniemożliwiają odchudzanie się tradycyjnymi sposobami. Scitec MA Fire Raid w rekordowym czasie przynosi pierwsze rezultaty użytkowania. Wiele osób przekonuje się o tym jak trudne jest zrzucenie wagi dopiero wtedy, gdy sami muszą się tego podjąć. Jednym ze sposobów jakich wtedy się chwytamy jest dieta. Jednak wystarczy niewielki brak konsekwencji, a zrzucone kilogramy szybko do nas wrócą. Być może nawet z drobnym dodatkiem, który przyniesie za sobą efekt jo-jo. Próby wprowadzenia trwałych zmian w nawyki żywieniowe znacznie częściej kończą się klęską niż zwycięstwem z nadwagą.

Podobny problem może również dotyczyć osób, które decydują się na spore dawki wysiłku fizycznego. Ruch niewątpliwie przyczynia się do zachowania odpowiedniego stanu zdrowotnego, jednak nie we wszystkich przypadkach przekłada się na efekty w uzyskaniu atrakcyjnego wyglądu. Ćwiczenia fizyczne, podobnie jak różnego rodzaju diety, wymagają przede wszystkim czasu, ogromnych chęci i konsekwentności – tych wszystkich rzeczy, o których nie musisz pamiętać stosując Scitec MA Fire Raid. Już jedno opakowanie produktu pozwala dostrzec widoczne zmiany. Fire Raid został stworzony z myślą o osobach, które z różnych powodów nie potrafią poradzić sobie z dodatkowymi kilogramami.

Innowacyjnie opracowany skład pozwala na uzyskanie skutków znacznie lepszych niż w przypadku środków konkurencyjnych. Co najważniejsze, jego formuła została wzbogacona o naturalne składniki, które nie powodują efektów ubocznych i są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia. Aby uzyskać zadowalający efekt, jedyne o czym musimy pamiętać to regularne zażywanie suplementu. Dalej nasza ingerencja nie jest już konieczna, gdyż zawarte w Scitec MA Fire Raid ekstrakty, powodują samoczynny rozpad tkanki tłuszczowej, a jednocześnie oczyszczają organizm z toksyn. Zamiast przytłaczających ćwiczeń fizycznych i diet, możesz dla przyjemności wybrać się na spacer lub obejrzeć film. Nic nie stoi też na przeszkodzie, abyś zjadł ulubiony posiłek. Fire Raid umożliwia łatwe i bezpieczne odchudzanie.

Jaka jest zalecana dzienna dawka Scitec MA Fire Raid?

Ze względu na dużą ilość składników aktywnych, wystarczą jedynie trzy kapsułki po dwa razy dziennie. Pierwsza dawka rano, jeszcze przed posiłkiem. Druga natomiast po południu, chwilę przed obiadem. Suplement może być popijany wyłącznie wodą, a zalecana dawka nie powinna być zwiększana.

Tym, co sprawia, że Scitec MA Fire Raid przynosi tak znakomite rezultaty, jest odpowiednio opracowany skład produktu.

Jednorazowa dawka, czyli trzy kapsułki, zawiera:

 • ekstrakt Citrus Aurantium 500mg
 • ekstrakt z Garcyni Kambodżańskiej ( zawiera 60% kwasu HCA ) 500mg
 • L-Tyrozyna 500mg
 • Kofeina 200mg
 • Ekstrakt z zielonej herbaty (zawiera 50% polifenoli) 200mg
 • L-Fenyloalanina 200mg
 • Ekstrakt z Przepękli ogórkowatej 100mg
 • Kwas Alfa Liponowy 100mg
 • Ekstrakt z Mniszka lekarskiego 100mg
 • Ekstrakt z Bacopa Monnieri 100mg
 • Koenzym Q10 50mg
 • Pieprz cayenne 20mg
 • Pikolinian chromu 110mg

 

Aby poznać niesamowite działanie produktu Scitec MA Fire Raid, wypróbuj piętnastodniową kurację na którą wystarczy jedno, składające się z 90 kapsułek, opakowanie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s